Sorularının çoğuna aşağıda yanıt verebileceğimizi düşünüyoruz.

Yine de herhangi bir konudaki soru sormak veya sohbet etmek için bize 0552 450 76 60 numaralı WhatsApp hattımızdan yazabilir, 0850 307 1552'den arayabilir, veya info@normod.com'a mail atabilirsin.

Yanıt veremediğimiz çağrılara ve tüm e-postalara 6-12 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.

Ödeme

Ödeme seçeneklerİ neler?

Kredi kartı / Banka kartı ile ödeme: Siparişin anında onaylanır ve 4 hafta içinde ürünün teslim edilir. Kredi kartına vade farkı ile taksit yapabiliyoruz. Vade seçeneklerini ödeme adımında görebilirsin.
Havale ile ödeme: Siparişin 1 iş günü içinde onaylanır ve onay sonrası 4 hafta içinde ürünün teslim edilir. Hesap numaramız:

Türk Ekonomi Bankası:

Hemloy Mobilya ve Teknoloji Hizmetleri Ticaret Aş.

TR64 0003 2000 0000 0091 1398 72


Nakit ödeme: Showroomlarımızda nakit ödeyerek sipariş oluşturabilirsin, sipariş onayı sonrası 4-6 hafta içinde ürünün teslim edilir.
Kapıda ödeme: Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kredİ kartına taksİt yapıyor musunuz?

Kredi kartına 12 aya kadar taksit yapıyoruz. Vade seçeneklerini ödeme adımında detaylı olarak görebilirsin.

Kredi kartı İle ödeme güvenlİ mİ?

Ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye'nin globalleşmiş ödeme altyapı sağlayıcısı İyzico tarafından sağlanıyor. Tüm kredi kartı bilgileri güvenli SSL sistemi ile bankaya şifrelenerek gönderiliyor. Normod olarak hiçbir ödeme bilgisini görüntüleyemiyoruz.

Teslimat ve Takip

Teslİmat ve kurulum ücretlİ mİ?

Hayır! Normod ürünlerini tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Randevulu teslimat ile daire kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumları müşteriye aittir ve tüm gerekli parçalar kutu içinde yer almaktadır. Kurulumu bir yetişkin, hiç bir alet kullanmadan ortalama 20 dakikada yapabilmektedir. Biz yine de 2 kişi birlikte hızlı ve eğlenceli bir şekilde yapmanı tavsiye ederiz.

Tüm Normod ürünleri kurulum broşürleri ile birlikte teslim edilir. Kurulum ile ilgili detaylı bilgiye ve yönlendirici videolara broşürlerimizde bulunan QR kodu kullanarak ya da buradan ulaşabilirsin.

Kurulumdan önce videoları izlemeni kesinlikle öneririz.

SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Heyecanla beklediğin Normod koltuklarının güncel durumunu takip.normod.com adresi üzerinden sipariş kodunu ve siparişi oluşturduğun telefon numarasını girerek takip edebilirsin. 🙌🏻

teslİmat sürecİ nasıl İşlİyor?

Normod koltukların randevulu teslimat ile koliler halinde daire kapınıza kadar teslim ediliyor. Paket ağırlıklarımız 15-45 kg arasındadır. Taşıması kolay ve zahmetsiz.

Ürünlerinizin teslimatına dair net bir tarih değil, bir hafta aralığı verebiliyoruz. Teslimattan bir gün önce aranıp randevu alınır, teslimat günü 1 saat önce haber verilir.

Ürünüm gecİKTİ, ne yapabİLİRİm?

Siparişin planlanan aralıkta eline ulaşmadı ise öncelikli olarak buradan siparişinin güncel durumunu sorgulayabilirsin.

Süreci senin için hızlandırmamız için Whatsapp hattımız olan 0552 450 76 60 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Sorununu çözmek adına yanındayız! 🙌🏻

İptal ve İade

SİPARİŞİMDEN VAZGEÇTİM, İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

Elbette. Ürünün henüz sana doğru yola çıkmadıysa istediğin an iptal edip hemen ücret iadeni alabilirsin. İptal talebini bu formdan yapabilirsin.

Siparİşİm ulaştı, İade etmek İSTİYORUM, ne yapmalıyım?

Mükemmel bir deneyim yaşatamadığımız için çok üzgünüz. İade talebini bu formdan yapabilirsin. Talebini alır almaz onay sürecini başlatıyoruz.

İade formun bize ulaşır ulaşmaz seni arayıp iade sürecini başlatıyoruz. Ürünün hatalı kullanıma (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) bağlı bir deformasyonu yoksa iadeni anlayışla kabul ediyoruz. İadeni kolaylaştırıp sorunsuz bir şekilde iade deneyimi verebilmemiz için birkaç ürün detay fotoğrafı rica ediyoruz. Herhangi bir kullanıcı deformasyonu olmadığı takdirde iade onayı maksimum 1 iş günü içinde tamamlanıyor.

İade talebin onaylanır onaylanmaz sana bir Ceva Lojistik iade ekibi yönlendiriyoruz. Sana yönlendirdiğimiz ekip dışında bir nakliye yöntemi ile iade yaparsan ücretsiz iadeni kabul edemiyoruz. Ücretsiz iade kapsamımız sadece Ceva Lojistik ile belirtilen şekilde yapıldığı zaman geçerlidir. Anlaşmalı Ceva Lojistik ekibi ile yapılan iadelerde zaten ücret talep edilmeyecektir.

Ceva Lojistik ekibi Normod iadesini orijinal paketinde paketlenmiş ve iade formu doldurulmuş şekilde teslim almak zorundadır. İade edeceğin ürünü gelen ekibe sana gönderdiğimiz pakette hasarsız olarak teslim etmen gerekiyor. Aynı zamanda fatura içinde yer alan iade formu da eksiksiz bir biçimde doldurmalısın ve pakete eklemelisin.

İptalİm / İadem onaylandı, ücret İadesi ne zaman yapılır?

İade ettiğin ürün eksiksiz bir şekilde bize ulaştığı anda iade işlemin yapılır, 1 hafta içinde de kesintisiz ödemen iade edilir. Tüm iade süreci ortalama 10-15 gün içerisinde tamamlanmış ve ödemen iade edilmiş olur.

Garanti ve Servis

KURULUMU YAPAMIYORUM, YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Zevkle!

Kurulumla ilgili detaylı yönlendirmelere ve videolara ürünlerin ile birlikte teslim edilen kurulum broşürünü kullanarak ya da buradan ulaşabilirsin.

Videoları izlemeni kesinlikle tavsiye ederiz. Bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin. Ufak noktalara takılmış olabilirsin, ama çözümü mutlaka çok basit olacaktır.

Desteğe ihtiyacın olduğunda biz yardımcı olmak için buradayız.

ÜRÜNÜMDE HATA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM, NASIL ÇÖZEBİLİRİM?

Ürünlerimizi milimetrik ölçülerle hazırlayıp kalite kontrol süreci sonrasında teslim ediyoruz. Fakat düşük bir ihtimal de olsa hata payımız olabilir. Problemi tespit etmek için ürünün fotoğrafını çekip info@normod.com'a mail atabilirsen anında destek olmak isteriz.

Not: Ürünlerimizi konfor odaklı tasarlıyoruz. Oldukça zengin elyaf ve elastikiyeti yüksek Premium süngerler kullanıldığı için dikişler dümdüz çizgi şeklinde olmayabilir. Ancak, bizimle iletişime geçersen destek olmayı çok isteriz.

 

GARANTİ KAPSAMI NEDİR, SÜREÇ NASIL İŞLER?

Standart bir mobilya için garanti süresi 2 yıl iken Normod'un kusursuz tasarım-kalite-işçilik kombinasyonu sayesinde bu süreyi 5 yıla çıkarabiliyoruz.

Koltuğun 5 yıllık Normod malzeme garantisi içermektedir. Bu garanti iskelet, sünger ve çelik yay sistemi için geçerlidir. Kumaş kullanıldıkça eskidiği için bu garanti kapsamında değildir. Hatalı kullanıma bağlı deformasyonlar (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) da garanti kapsamında değildir.

Garanti kapsamı Normod'un incelemesine tabidir. Yukarıda belirtilen kapsam içinde bir üretim hatası olduğunu düşünüyorsan hemen bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin.

Hatalı montaj, Normod bilgisi haricinde tamirat, ürünün ikinci bir alıcıya satılması, ürünün ev dışında kullanılması, ürünün nemli ortamda kullanılması gibi durumlarda garanti kapsamı geçerliliğini yitirir.

Özelleştirme

KUMAŞ DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Normod'un kişiselleştirilebilir ölçü, kumaş ve ayak seçenekleriyle binlerce kombinasyon yaratabilirsin.

Sitede yer almayan kombinasyonlar yaratmak istiyorsan bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin.

Kumaşlar koltuğa döşendiği için koltuğunuzu kullanmaya başladıktan sonra renk/kumaş değişimi servisi veremiyoruz.

Siparişin üretime alındıktan sonra yapacağın değişiklikler teslimat süresini etkilemektedir.

Normod'un tüm kumaşlarını içeren özel malzeme kartelasını adresine ücretsiz bir şekilde göndermemizi istiyorsan tıkla.

Ayak DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Normod'unu 5 farklı ayak (ahşap meşe, ahşap ceviz, ahşap siyah, metal siyah, metal altın) alternatifi arasından seçebilirsin. Koltuğunu kullanmaya başladıktan sonra da farklı renk bir ayak siparişi verip eski ayakları söküp yeni ayaklarını takabilirsin.

SİTEDEKİ ÖLÇÜLER DIŞINDA SEÇENEKLER MEVCUT MU?

Tüm Normod ürünleri 1'lik, 1.5'luk, 2'lik, 3'lük, dinlenme, köşe ve kol modüllerinden oluşmaktadır. Sitede tüm modül kombinasyonları yer almayabilir. Fakat farklı modülleri istediğiniz yönde ve adette ekleyip çıkarabilirsiniz. Sitede yer almayan ölçüler için de modüler çözümlerimiz uygulanmaktadır. Bu çözümler için bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin.