Her zaman rahat

Tüm koltuklarımızda 35 DNS HR premium oturum süngerini 300 gr. elyaf ile kaplayarak kullanıyoruz. Süngerimiz ve çelik yay sistemimizle ihtiyacın olan orta - yumuşak desteği sunuyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteli malzemelere olan güvenimizle 5 yıl sünger garantisi veriyoruz. Bu sayede konforunun uzun yıllar boyunca süreceğine emin olabilirsin.

Herkes için uygun ölçüler

Koltuk ölçülerimizi, farklı yaş ve boylardaki kişilerin boy ortalamalarına ve ergonomik standartlara göre belirledik. 43 cm oturum yüksekliği ve 59 cm oturum derinliği ile arkana yaslanıp konforlu bir oturum hissiyatı yakalayabilirsin.

Normodlarda uyku zamanı

Normod koltuklarda şimdilik iki kişilik yatak olabilen bir mekanizma yok. Fakat sırt minderleri kaldırıldığında 72 cm'lik alan neredeyse tek kişilik bir yatak kadar geniş ve rahat oluyor. Salonda televizyon karşısında uyuyakalacağın günlerin artmasına hazır ol.

Konforunu ikiye katlamak istersen

Daha fazlasına ne dersin? Zaten çok rahat olan koltuklarının konforunu ikiye katlayabileceğin tamamlayıcıları da unutmadık. Sonradan eklenebilir puflarımız ve baş desteğimiz ile sahip olabileceğin en konforlu alanları oluşturabilirsin.

Konforunu arttıracak Normod ürünleri

Tümünü gör
Klem Puf Ahşap Ayak - Kadife
Klem Puf Ahşap Ayak - Kadife
Satış fiyatı3.770 TL
Lovely Lilly Punch Puf & Kırlent Takımı - Normod
Lovely Lilly Punch Puf & Kırlent Takımı
Satış fiyatı1.939 TL
YENİ
Muly Baş Desteği - Doğal Doku
Muly Baş Desteği - Doğal Doku
Satış fiyatı1.020 TL
Lilly Garden Punch Puf - Normod
Lilly Garden Punch Puf
Satış fiyatı1.239 TL
YENİ
Muly Baş Desteği - Kadife
Muly Baş Desteği - Kadife
Satış fiyatı990 TL
Desert Breeze Punch Puf & Kırlent Takımı - Normod
Desert Breeze Punch Puf & Kırlent Takımı
Satış fiyatı1.939 TL